Jste zde:   HomeForumSupermoto.czŘádyNovinky 2006
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Novinky 2006

Novinky 2006 18 let 5 měsíců ago #582

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
1. Třídy 1 a 2 (SM Prestige a SM 450) budou slučovány pokud to propustnost tratě dovolí. Vyhlašování a počítání bodů bude odděleně.

2. Junioři nebudou mistrovskou třídou, ale kategorií 4. Budou slučováni s Kategorií 2.

3. V kategorie 2 - Standard Cup - dnešní KFC II, zůstane možnost jezdit na Kentoye, dále zde bude možno jezdit na motokrosových motorkách, které budou mít hladké pláště, svedené přepady do nádobky, zajištěné výpustní šrouby a chrániče rukou. Bude možno startovat v MX oblečení za podmínky že bude mít jezdec chrániče loktů, kolen a hrudi. Nutné jsou kožené rukavice a vysoké boty. Pokud se bude Kategorie 2 dělit do skupin, první se vydělí KFC a Junioři.

4. Kvalifikace budou minimálně 20minut, je možno udělat je delší, pokud se jury usnese.

5. Kategorie 4 bude jezdit 10min + 2kola.

6. Pokud bude schváleno VV FMS AČR bude jury pouze 2 členná. Funkci předsedy jury bude na všech podnicích seriálu vykonávat David Novotný.

Všechny body jsou navrhované změny, které podléhají schválení příslušných komisí a výborů.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Novinky 2006 18 let 5 měsíců ago #583

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Richarde..bude se moc jet v krosovejch hadrech i v 450??
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Novinky 2006 18 let 5 měsíců ago #584

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Richarde, při posledním závodě v Sosnové, jeli soudruzi z NDR ve třídě Open, ale evidentně měli jet třídu Prestige, jste sami proti sobě pokud toto dovolítě, nás pak jede kolem třiceti a Prestige se musí slučovat se 450. Myslím, že je třeba si uvědomit, že v něměcku je třída Open, kvalitou naše Prestige a dále se jezdí třída Amaterů, obdoba nešeho Open, sami vidíte, že v něměcké Prestige, jezdí světová špička a Bočan tam jezdí kolem 10. místa, tak je zbytečné, nám kvalitní jezdce strakat do Open, kde evidentně nemají co dělat.
Taky si myslím, že je třeba udělat pořádný postupový klíč, z kategorie Open, jak jsem již minule psal, protože jinak bude jezdit v mistrovských třídách jezdců jako do mariáše.

Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Novinky 2006 18 let 5 měsíců ago #585

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Zdarec.
Richarde hlavně se prosímtě domluvte na té smlouvě ať můžete kecat do průběhu závodu pořadatelům.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Novinky 2006 18 let 5 měsíců ago #586

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Zdravím,

takže odpovědi:

1. Motokrosové oblečení bude možné jen v Kategorii 2 - Standard Cup.

2. Pokud mají jezdci Open třídy licence B, stejně jako jezdci Amatéři, není možné je dále dělit, protože není podle čeho. Jezdci s licencí A jsou automaticky řazeni mezi 450 nebo Prestige.

Co se týká postupového klíče. Prošel jsem si výsledky za 3 roky. Stalo se pouze třikrát za tu dobu, že celkově závod (2 finálové jízdy) vyhrál někdo jiný než někdo z prvních 3 jezdců. V roce 2003 to byl jednou Marián Klíč a jednou Michal Motl. Ani jeden z nich další rok ve stejné kategorii nejeli. Letos se to stalo na posledním závodě v Sosnové, jednomu ze "soudruhů ze NDR". Probereme to na dalším zasedání subkomise, ale osobně se domnívám, že změna postupového klíče je zbytečná.

3. Díky tomu, že David Novotný bude předsedou jury, je dobrý průběh závodu zajištěn. Doufám :)

Toť vše, očekáváme další podněty.

Richard
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Novinky 2006 18 let 5 měsíců ago #587

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ahoj, jenom technická. Opravdu budou ve Standard Cupu povinné kožené rukavice? V "normálních" třídách a kategoriích to, pokud vím, povinné není a spousta kluků jede normání textilní motokrosové, ve kterých mají lepší cit...
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Novinky 2006 18 let 5 měsíců ago #588

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Zdar Honzis,

já vím že někdo zase napíše, abych necitoval řády, ale v technických předpisech se na rok 2005 a myslím, že to je tam od prvopočátku píše:

N 51. 06. Výbava a ochranný oděv
Jezdci musí nosit celokožené obleky s přídavnými koženými vycpávkami nebo jinou ochranou na hlavních místech kontaktu, tj. na kolenou, loktech, ramenou, bocích atd.
Podšívka a spodní prádlo nesmí být vyrobeny ze syntetických materiálů, které se mohou roztavit a poškodit pokožku jezdce. Jezdci také musí nosit kožené rukavice a vysoké boty, které společně s oblekem zakrývají celé tělo od krku dolů. Ochrana zad je povinná pro všechny třídy a kategorie.

Na rozdíl od věcí, které se doporučují, tak kožené rukavice se musí nosit. Jestli někdo nenosí kožené rukavice jsou to jeho ruce a jeho riziko, že ho technik nepustí na start.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Novinky 2006 18 let 5 měsíců ago #589

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
No vidiš to, tak to povinný je a já to (stejně asi jako spousta jezdců) ani netušil. Přitom firmy dělaj rukavice textilní s protektory a píšou k tomu jako že SM... Díky za info
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Novinky 2006 18 let 5 měsíců ago #590

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ahojte.
Richarde jestli mě příští rok bude nějaký imbecil u startu vyhazovat s motokrosovýma rukavicema, tak končím se supermotem v čechách. Jezdím totiž na motorce a nestavím sněhuláka. To je tak jediné co se s těma koženýma palčákama dá dělat. :-)) Odřené ruce budou bolet mě a ne nikoho jiného, tak si myslím že je to čistě moje věc. Díky
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Novinky 2006 18 let 4 měsíců ago #591

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Souhlasím s Radimem.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.309 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz